O nas
Hill+Knowlton Strategies (H+K) to globalna agencja zajmująca się PR-em i zintegrowaną komunikacją.
O firmie Hill+Knowlton Strategies Polska

Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem działań. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał blisko 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce. Reprezentujemy filozofię piątego krzesła.

Jako część międzynarodowej sieci Hill+Knowlton Strategies, na co dzień współpracujemy z 87 biurami na całym świecie. Nasi klienci czerpią z sieciowej struktury, otrzymując znajomość lokalnego rynku i doradztwo na międzynarodowym poziomie.

Wierzymy, że aby zapewnić pełne i niezawodne wsparcie, niezbędna jest znajomość wszystkich kluczowych aspektów biznesu i otoczenia społecznego. Konsultanci H+K Strategies dysponują wiedzą i doświadczeniem w dziedzinach takich jak marketing, sprzedaż i HR, finanse i prawo, po komunikację wewnętrzną i zagadnienia z zakresu odpowiedzialności społecznej.

Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych jak Cannes Lions i European Excellence Awards, a także wielokrotnymi laureatami polskich Złotych Spinaczy. Na swoim koncie mamy również nagrodę Digital Communication Award oraz Global SABRE Award.

Jesteśmy częścią WPP – globalnej grupy operującej w sektorze usług komunikacyjnych, zatrudniającej blisko 175 000 osób w 3000 biur w 110 państwach.

Filozofia piątego krzesła
Globalna strategia Hill+Knowlton Strategies opiera się na tzw. filozofii piątego krzesła ogłoszonej niedawno przez globalnego prezesa firmy Jacka Martina. W filozofii piątego miejsca przy stole decyzyjnym chodzi o uwzględnienie dobrze zinterpretowanego głosu opinii publicznej, ale rozumianej jako społeczność pozostająca w bezpośredniej relacji z firmą. Chcemy być agencją, która potrafi przedstawić takie dobrze zinterpretowane stanowisko partnerów społecznych firmy i potrafi doradzać optymalne rozwiązania, które pomogą zminimalizować związane z tym ryzyka reputacyjne.

O firmie Hill+Knowlton Strategies

Jesteśmy specjalistami od komunikacji.

H+K specjalizuje się w konsultingu, wnikliwych badaniach i komunikacji strategicznej. Nasze zespoły z ponad 86 biur w 47 krajach na całym świecie współpracują ze sobą, przekraczając bariery różnych stref czasowych, języków i kultur, aby pomóc naszym klientom w podejmowaniu decyzji i projektowaniu skutecznych kampanii.

Wiemy, że wszystko jest połączone.

Zdajemy sobie sprawę, w jaki sposób myślą odbiorcy i jak komunikują się z otoczeniem. Nasz świat staje się coraz bardziej połączony, dlatego zintegrowana komunikacja odgrywa coraz bardziej istotną rolę – nie tylko na linii business-to-business czy business-to-consumer. W H+K bazujemy na doświadczeniu business-to-human, ponieważ wiemy, że inteligentne marki dbają o swój wpływ na świat i własny wkład do realizacji większego celu.

Współpracujemy z najlepszymi
z najlepszych.

Nasza firma istnieje w tej branży od ponad 90 lat, a nasze zespoły składają się ze światowej klasy zaufanych doradców i specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w pomaganiu klientom we wzmacnianiu ich marek i ich reputacji. Współpracujemy z ponad połową z 500 firm z listy Fortune Global gromadzącej najbardziej transformacyjne przedsiębiorstwa i firmy technologiczne na rozwiniętych i rozwijających się rynkach. Nasza relacja z WPP, jedną z największych na świecie grup komunikacyjnych, daje nam niespotykane możliwości działania na wszystkich kontynentach.

Jesteśmy mistrzami w opowiadaniu historii i tworzeniu treści. Ale mamy też naturę geeka! Analizowanie danych to nasza pasja.

Skupiamy się na oryginalnych pomysłach i wnikliwej analizie danych. Dzięki naszym najnowocześniejszym produktom takim jak Singlescore™ i Sherlock™ trzymamy rękę na pulsie, analizując nastroje społeczne zarówno lokalnie, jak i na całym świecie. Nasze doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu owned, earned i shared media sprawia, że jesteśmy w stanie wdrażać wiarygodne, angażujące koncepcje i historie, które mają realny wpływ na świat.

Sięgamy głęboko i szeroko.

Posiadamy głęboką wiedzę w różnych sektorach, w tym: opieki zdrowotnej, technologii, finansów, Public Affairs czy FMCG. Nasz warszawski oddział składa się z pięciu działów: Corporate Practice, Brand Practice, Technology Practice, Healthcare Practice oraz Digital & Influencer Marketing Department. W celu dostarczenia naszym klientom kompleksowych i wysokiej jakości usług, współpracujemy ze sobą, łącząc różne kompetencje i punkty widzenia.

O serwisie Magnify: naszym portalu informacyjnym

Przyglądamy się z bliska opinii publicznej.

Świat zmienia się bardzo szybko, podobnie jak nastroje społeczne, trendy i tematy, które angażują ludzi – niezależnie od tego, czy rozmowa odbywa się w sali konferencyjnej czy przy ekspresie do kawy. Wykorzystując naszą szeroką wiedzę i doświadczenie, publikujemy w zakładce Magnify wpisy, które łączą w sobie przemyślenia na temat tego, co dzieje się w branży, analizę zachowań konsumentów oraz kierunku rozwoju przemysłu. Wszystko po to, aby informować Cię na bieżąco. Magnify jest kanałem komunikacji z opinią publiczną opartym na naszych obserwacjach z całego świata – dostarcza wgląd w to, co społeczeństwo myśli, robi, widzi, konsumuje, udostępnia, wierzy, posiada, manifestuje, wspiera i napędza.