Кар’єра у Hill+Knowlton Strategies
Давайте створимо щось разом.

Працювати в H+K означає бути членом великої сім’ї, в якій народжуються і реалізуються ідеї, що змінюють світ. З нами Ви зможете не просто виконувати якісну і цікаву роботу для провідних світових компаній і брендів (хоча в основному, якраз цим ми і займаємося), а й створювати безцінну мережу професійних контактів і бути рушієм змін. Це кропітка праця і водночас можливість відчути всю повноту життя.

Щодня наші колеги готові працювати над новими завданнями і безкоштовні «перекуси» в офісі – далеко не єдина мотивація. Кожен день у H+K не схожий на інші, наші команди успішно впораються як з розробкою комунікаційної стратегії, так і з управлінням кризовими ситуаціями. Нас визнали одним із найкращих роботодавців для жінок і батьків, що працюють, адже ми пропонуємо вигідні умови праці та гнучкий графік роботи, підвищуючи галузеві стандарти і рівень благополуччя працівників.

Робота в H+K – це можливість працювати з найрозумнішими та найбільш креативними професіоналами галузі. Незалежно від того, чим ви займаєтеся: спілкуєтесь по Скайпу з наставником із Сінгапуру, разом із колегами з інших офісів берете участь у грандіозній події чи отримуєте нагороду на щорічному конкурсі з приготування найкращого чилі – ви завжди зустрінете багато гарних людей і відкриєте для себе безліч нових можливостей.

Комунікації не мають меж, то чому ці межі мають існувати між нами? Ми запрошуємо та заохочуємо всіх наших колег відвідувати інші офіси H+K і пропонуємо спеціальні програми, які допомагають співробітникам знайти себе в нашій глобальній мережі відповідно до їхніх потреб і побажань.

У H+K ви допомагатимете створювати професійні команди, які працюють злагоджено, незалежно від географічних меж, і розширюють горизонт можливостей сфери комунікацій, маркетингу і зв’язків з громадськістю.

Наявні вакансії

spinning loading animation

No jobs match the specified filters.


Page 1 /
« Повернутись до вакансій

Завантаження вакансії spinning loading animation


Openings:
,
Openings:
« Повернутись до вакансій

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy