Dołącz do zespołu Hill+Knowlton Strategies
Stwórzmy coś razem.

Branża PR i szeroko pojętej komunikacji rozwija się niezwykle dynamicznie. Zmienia się zarówno specyfika oczekiwań naszych klientów, jak i rodzaj oferowanych przez nas usług. W związku z tym H+K Strategies nieustannie poszukuje nowych utalentowanych kandydatów na różne stanowiska.

Do naszego zespołu poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych. Wierzymy, że takie połączenie młodej krwi ze znajomością PR-owego rzemiosła daje najlepsze efekty. Chcemy wyznaczać trendy na rynku i oferować kreatywne oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania dla naszych klientów. Dlatego od kierunku studiów i wykształcenia bardziej interesuje nas osobowość, kreatywność oraz zainteresowania, jak również umiejętność myślenia i formułowania rozwiązań poza utartymi schematami. Wysoko cenimy wiedzę ekspercką, więc jeśli czujesz się mocny lub mocna w konkretnej dziedzinie czy branży, a nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś w agencji PR, to także chętnie zapoznamy się z Twoim CV. Pracujemy na stałe i projektowo z takimi prestiżowymi i międzynarodowymi firmami jak: Facebook, Boeing, Spotify, Uber, dlatego też biegła znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienny kontakt z klientem jest dla nas warunkiem koniecznym. Cenimy także umiejętności dodatkowe, np. graficzne, programistyczne, nawet jeśli są aktualnie tylko Twoim hobby. Na Twoją aplikację czekamy pod adresem praca@hkstrategies.com.
Chcesz o coś zapytać, zanim prześlesz nam CV? Skontaktuj się z nami.

Staż
Prowadzimy  stały nabór studentów, którzy chcą się dowiedzieć, czym jest PR i jak wygląda praca w międzynarodowej agencji. Najlepszym studentom po zakończeniu 3-miesięcznego stażu proponujemy przedłużenie współpracy na stanowisku Account Assistant. Jeśli dobrze znasz angielski i chciałbyś rozpocząć karierę zawodową w H+K Strategies, wyślij swoją aplikację na adres praca@hkstrategies.com.

Oferty pracy

spinning loading animation

No jobs match the specified filters.


Page 1 /
« Wróć do ofert pracy

Ładowanie oferty pracy spinning loading animation


Openings:
,
Openings:
« Wróć do ofert pracy

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy