Kontakt oss

Hvis du er en potensiell kunde som ønsker å finne ut mer om hvorvidt vi kan hjelpe deg, eller en potensiell partner som ønsker å utforske markedsmulighetene, ber vi deg kontakte:

Scott Pollard
Global Business Development & Client Services
+1 (212) 885-0315
Scott.Pollard@hkstrategies.com
Henrik Halvorsen
CEO Gambit H+K Strategies,
SVP Operations H+K Strategies EMEA,
Seniorrådgiver
+47 22 04 82 00 / +47 90 15 83 85
henrik.halvorsen@hkstrategies.com
Lokal ledelse
Knut Bjørgen
Leder team Merkevare og Markedskommunikasjon
+47 22 04 82 00 / +47 92 48 44 48
knut.bjorgen@hkstrategies.com
Jan Ottesen
Leder team Samfunn og Myndighet
+47 22 04 82 00 / +47 90 09 10 37
jan.ottesen@hkstrategies.com
Gunn Markseth
Økonomiansvarlig
+47 22 04 82 00 / +47 93 45 99 68
gunn.markseth@hkstrategies.com
Karen Romer
Leder team Virksomhet og Finans
+47 22 04 82 00 / +47 95 07 49 50
karen.romer@hkstrategies.com
Marius Myhrvold
Leder team Kreativitet og Kampanjer
+47 22 04 82 00 / +47 93 08 22 65
marius.myhrvold@hkstrategies.com
Henrik Salthe
Leder Stavanger-kontoret
+47 22 04 82 00 / +47 92 45 09 56
henrik.salthe@hkstrategies.com
Global ledelse
Jack Martin
Global Chairman, CEO
+1 (212) 885-0372
Lars Erik Grønntun
Global President

LarsErik.Gronntun@hkstrategies.com
Richard Millar
Global President

Richard.Millar@hkstrategies.com
Meredith Marks
Global General Counsel

Kate Augustine
Global Head of Talent and Human Resources

Sam Lythgoe
Global Head of Marketing and Business Development

Sam.Lythgoe@hkstrategies.com
Mark Thorne
Global Chief Operating Officer;
Vice Chairman

Regional ledelse
Jason Stanford
Media Relations Contact
If between hours of 1500 and 2300 GMT, please call.
If between hours of 2300 and 0900 GMT, please text.
+1 512 432 1937 (direct); +1 512 619 5756 (mobile)
Jason.Stanford@hkstrategies.com
Megan Jackson
Media Relations Contact, if between hours of 0900 and 1800 GMT
+44 207 413 3766
Megan.Jackson@hkstrategies.com
Jillena Oberparleiter
Media Relations Contact, if Canada
+1 416 413 4577
Jillena.Oberparleiter@hkstrategies.ca
Viv Lines
Global Vice Chair;
Chairman Asia Pacific
+65 6338 2881
Simon Whitehead
CEO, London
+44 207 413 3718
Sheila Wisniewski
President and CEO, Canada
+1 416 413-4617
Ricardo Cesar
Co-CEO, LatAm
+55 11 4873 7900
Eduardo Vieira
Co-CEO, LatAm
+55 11 4873 7900

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy