Kontakt oss

Hvis du er en potensiell kunde som ønsker å finne ut mer om hvorvidt vi kan hjelpe deg, eller en potensiell partner som ønsker å utforske markedsmulighetene, ber vi deg kontakte:

Sam Lythgoe
Global leder, forretningsutvikling
+44 2074 133000
sam.lythgoe@hkstrategies.com
Henrik Halvorsen
CEO Gambit H+K Strategies,
SVP Operations H+K Strategies EMEA,
Seniorrådgiver
+47 22 04 82 00 / +47 90 15 83 85
henrik.halvorsen@hkstrategies.com
Lokal ledelse
Knut Bjørgen
Leder team Merkevare og Markedskommunikasjon
+47 22 04 82 00 / +47 92 48 44 48
knut.bjorgen@hkstrategies.com
Jan Ottesen
Leder team Samfunn og Myndighet
+47 22 04 82 00 / +47 90 09 10 37
jan.ottesen@hkstrategies.com
Gunn Markseth
Økonomiansvarlig
+47 22 04 82 00 / +47 93 45 99 68
gunn.markseth@hkstrategies.com
Karen Romer
Leder team Virksomhet og Finans
+47 22 04 82 00 / +47 95 07 49 50
karen.romer@hkstrategies.com
Marius Myhrvold
Leder team Kreativitet og Kampanjer
+47 22 04 82 00 / +47 93 08 22 65
marius.myhrvold@hkstrategies.com
Global ledelse
Jack Martin
Global styreformann, administrerende direktør
+1 (212) 885-0372
Alexander Jutkowitz
Chief Global Strategist;
CEO, Group SJR
Mark Thorne
Global driftssjef;
Nestformann
Meredith Marks
Global juridisk direktør
Ruth Clark
Global HR-direktør
+1 (416) 413-4622
Regional ledelse
Viv Lines
Global nestformann
Styreleder Asia/Stillehavsområdet
+65 6338 2881
Lars Erik Gronntun
Styreformann og CEO, EMEA
+47 22 048 200
Richard Millar
CEO, London
+44 20 7413 3000
Beth Balsam
President og CEO, USA
+1 (212) 885-0604
Goldy Hyder
President og CEO, Canada
+1 (613) 786-9932
Claudia Gioia
President og CEO, Latin-Amerika
+1 (917) 622-4764