Kontakt oss

Hvis du er en potensiell kunde som ønsker å finne ut mer om hvorvidt vi kan hjelpe deg, eller en potensiell partner som ønsker å utforske markedsmulighetene, ber vi deg kontakte:

Scott Pollard
VP, Global Business Development & Client Services
+1 (212) 885-0315
Scott.Pollard@hkstrategies.com
Henrik Halvorsen
CEO Gambit H+K Strategies,
SVP Operations H+K Strategies EMEA,
Seniorrådgiver
+47 22 04 82 00 / +47 90 15 83 85
henrik.halvorsen@hkstrategies.com
Lokal ledelse
Knut Bjørgen
Leder team Merkevare og Markedskommunikasjon
+47 22 04 82 00 / +47 92 48 44 48
knut.bjorgen@hkstrategies.com
Jan Ottesen
Leder team Samfunn og Myndighet
+47 22 04 82 00 / +47 90 09 10 37
jan.ottesen@hkstrategies.com
Gunn Markseth
Økonomiansvarlig
+47 22 04 82 00 / +47 93 45 99 68
gunn.markseth@hkstrategies.com
Karen Romer
Leder team Virksomhet og Finans
+47 22 04 82 00 / +47 95 07 49 50
karen.romer@hkstrategies.com
Marius Myhrvold
Leder team Kreativitet og Kampanjer
+47 22 04 82 00 / +47 93 08 22 65
marius.myhrvold@hkstrategies.com
Henrik Salthe
Leder Stavanger-kontoret
+47 22 04 82 00 / +47 92 45 09 56
henrik.salthe@hkstrategies.com
Global ledelse
Jack Martin
Global Chairman, CEO
+1 (212) 885-0372
Alexander Jutkowitz
Chief Global Strategist;
CEO, Group SJR

Mark Thorne
Global Chief Operating Officer;
Vice Chairman

Meredith Marks
Global General Counsel

Ruth Clark
Global Human Resources Director
+1 (416) 413-4622
Regional ledelse
Viv Lines
Global Vice Chair;
Chairman Asia Pacific
+65 6338 2881
Lars Erik Gronntun
Chairman and CEO, EMEA
+47 22 048 200
Richard Millar
CEO, London
+44 20 7413 3000
Alexander Jutkowitz
CEO, United States
+1 (212) 885-0606
Goldy Hyder
President and CEO, Canada
+1 (613) 786-9932
Claudia Gioia
President and CEO, Latin America
+1 (917) 622-4764