Neem contact met ons op

Neem contact met ons op als u een potentiële klant bent en wilt weten op welke manier wij dienstbaar voor u kunnen zijn, of een potentiële partner die zijn marketingmogelijkheden wil onderzoeken:

Scott Pollard
VP, Global Business Development & Client Services
+1 (212) 885-0315
Scott.Pollard@hkstrategies.com
Frederique Demenint
CEO
Hill+Knowlton Strategies Netherlands
+31 20 404 47 07
Frederique.Demenint@hkstrategies.com
Lokaal leiderschap
Jack de Vries
Strategy director and Head of Public Affairs
Hill+Knowlton Strategies Netherlands
+31 70 3 111 999
Jack.DeVries@hkstrategies.com
Sabine Post-de Jong
Board Director & Practice lead Financial+M&A
Hill+Knowlton Strategies Netherlands
+31 20 404 47 07
Sabine.Post@hkstrategies.com
Jenny Grevenstuk
Finance Director
Hill+Knowlton Strategies Netherlands
+31 20 404 47 07
Jenny.Grevenstuk@hkstrategies.com
Ingo Heijnen
Sr Vice President Operations Hill+Knowlton Strategies Europe
Chairman Hill+Knowlton Strategies Netherlands

+31 20 404 47 07
Ingo.Heijnen@hkstrategies.com
Frans van der Grint
Strategy Director
+31 20 404 47 07
Frans.vanderGrint@hkstrategies.com
Jeroen van Seeters
Strategy Director
+31 20 404 47 07
Jeroen.vanSeeters@hkstrategies.com
Machteld Merens
Director Corporate Communications
+31 20 404 47 07
Machteld.Merens@hkstrategies.com
Robin den Hoed
Director Corporate Marketing
+31 20 404 47 07
Robin.DenHoed@hkstrategies.com
Ariën Stuijt
Communications Director
+31 20 404 47 07
Arien.Stuijt@hkstrategies.com
Véronique Schyns
Financial Communications Director
+31 20 404 47 07
Veronique.Schyns@hkstrategies.com
Charlotte de la Rambelje - De Voogd
Director Communications
+31 20 404 47 07
Charlotte.Rambelje@hkstrategies.com
Anthony Hellegers
Communications Director Public Affairs
+31 20 404 47 07
Anthony.Hellegers@hkstrategies.com
Ciel Stevens - Meewis
Senior Consultant Public Affairs
+31 20 404 47 07
Ciel.Stevens@hkstrategies.com
Rick Versteegh
Senior Consultant
Manager Young Professionals
+31 20 404 47 07
Rick.Versteegh@hkstrategies.com
Sander Denneman
Consultant
Marketing & New Business Manager Netherlands

+31 20 404 47 07
Sander.Denneman@hkstrategies.com
Wereldwijd leiderschap
Jack Martin
Global Chairman, CEO
+1 (212) 885-0372
Alexander Jutkowitz
Chief Global Strategist;
CEO, Group SJR

Mark Thorne
Global Chief Operating Officer;
Vice Chairman

Meredith Marks
Global General Counsel

Ruth Clark
Global Human Resources Director
+1 (416) 413-4622
Regionaal leiderschap
Viv Lines
Global Vice Chair;
Chairman Asia Pacific
+65 6338 2881
Lars Erik Gronntun
Chairman and CEO, EMEA
+47 22 048 200
Richard Millar
CEO, London
+44 20 7413 3000
Alexander Jutkowitz
CEO, United States
+1 (212) 885-0606
Goldy Hyder
President and CEO, Canada
+1 (613) 786-9932
Claudia Gioia
President and CEO, Latin America
+1 (917) 622-4764