Ota yhteyttä

Jos haluat tietää, miten voisimme auttaa sinua tai millaista yhteistyötä voisimme tehdä, ota yhteyttä!

Scott Pollard
VP, Global Business Development & Client Services
+1 (212) 885-0315
Scott.Pollard@hkstrategies.com
Tarja Jussila
Toimitusjohtaja, erityistilanteet, kriisiviestintä
+358 40 521 9210
tarja.jussila@hkstrategies.com
Paikallinen johto
Martina Andersin
CFO, rekrytointi
+358 40 705 0001
martina.andersin@hkstrategies.com
Sanna Kaira
Director, M&A and Investor Relations
+358 50 523 5860
sanna.kaira@hkstrategies.com
Jami Taipalinen
EMEA Head of Sustainability and Corporate Responsibility
+358 44 330 2123
jami.taipalinen@hkstrategies.com
Sonja Vuorinen
Brand Strategist
+358 50 384 7117
sonja.vuorinen@hkstrategies.com
Mikko Pekkala
Creative Director
+358 50 540 6669
mikko.pekkala@hkstrategies.com
Tuomas Hautamäki
Art Director
+358 50 362 7034
tuomas.hautamaki@hkstrategies.com
Michael Jääskeläinen
Account Director, Head of Technology
+358 50 571 0514
michael.jaaskelainen@hkstrategies.com
Pia Hietanen
Director, Healthcare
+358 40 735 5780
pia.hietanen@hkstrategies.com
Arto Virtanen
Director, Public Affairs
+358 44 537 0244
arto.virtanen@hkstrategies.com
Globaali päästrategisti
Jack Martin
Global Chairman, CEO
+1 (212) 885-0372
Alexander Jutkowitz
Chief Global Strategist;
CEO, Group SJR

Mark Thorne
Global Chief Operating Officer;
Vice Chairman

Meredith Marks
Global General Counsel

Ruth Clark
Global Human Resources Director
+1 (416) 413-4622
Aleellinen johto
Viv Lines
Global Vice Chair;
Chairman Asia Pacific
+65 6338 2881
Lars Erik Gronntun
Chairman and CEO, EMEA
+47 22 048 200
Richard Millar
CEO, London
+44 20 7413 3000
Alexander Jutkowitz
CEO, United States
+1 (212) 885-0606
Goldy Hyder
President and CEO, Canada
+1 (613) 786-9932
Claudia Gioia
President and CEO, Latin America
+1 (917) 622-4764