Ota yhteyttä

Jos haluat tietää, miten voisimme auttaa sinua tai millaista yhteistyötä voisimme tehdä, ota yhteyttä!

Sam Lythgoe
Globaali liiketoiminnan kehitysjohtaja
+44 2074 133000
sam.lythgoe@hkstrategies.com
Tarja Jussila
Toimitusjohtaja, kriisiviestintä
+358 40 521 9210
tarja.jussila@hkstrategies.com
Paikallinen johto
Martina Andersin
CFO, rekrytointi
+358 40 705 0001
martina.andersin@hkstrategies.com
Pia Hietanen
Director, Healthcare
+358 40 735 5780
pia.hietanen@hkstrategies.com
Jami Taipalinen
EMEA Head of Sustainability and CR
+358 44 330 2123
jami.taipalinen@hkstrategies.com
Sanna Kaira
Director, M&A and Investor Relations
+358 50 523 5860
sanna.kaira@hkstrategies.com
Sonja Vuorinen
Brand Strategist
+358 50 384 7117
sonja.vuorinen@hkstrategies.com
Michael Jääskeläinen
Account Director, Head of Technology
+358 50 571 0514
michael.jaaskelainen@hkstrategies.com
Globaali päästrategisti
Jack Martin
Globaali hallituksen puheenjohtaja, CEO
+1 (212) 885-0372
Alexander Jutkowitz
Chief Global Strategist;
CEO, Yhdysvallat
Mark Thorne
Globaali toimitusjohtaja;
varapuheenjohtaja
Meredith Marks
Globaali yleinen neuvonantaja
Ruth Clark
Globaali henkilöstöjohtaja
+1 (416) 413-4622
Alueellinen johto
Viv Lines
Globaali varapuheenjohtaja
Puheenjohtaja Aasian ja Tyynenmeren alue
+65 6338 2881
Lars Erik Gronntun
Puheenjohtaja ja CEO, EMEA
+47 22 048 200
Richard Millar
CEO, Lontoo
+44 20 7413 3000
Alexander Jutkowitz
CEO, United States
+1 (212) 885-0646
Goldy Hyder
Pääjohtaja ja CEO, Kanada
+1 (613) 786-9932
Claudia Gioia
Pääjohtaja ja CEO, Latinalainen Amerikka
+1 (917) 622-4764
Erin Gentry
President, United States
+1 (512) 432-1822